Onkyo TX-RZ 900

Dolby Atmos

Oglądane w domu filmy z systemem dźwięku przestrzennego dostarczają dużo frajdy i wrażeń, przynajmniej pod względem akustycznym. Samochody pędzą w poprzek salonu, pociski uderzają za kanapą, a u góry terkocze helikopter.
Chwileczkę …u góry? Tak: Dolby Atmos to dźwięk nie tylko w płaszczyźnie wokół słuchaczy, ale także nad ich głowami. Aby to uzyskać, system dźwięku przestrzennego Atmos ma w kinie 34 kanały dźwiękowe, z czego dziesięć jest na suficie. Do systemu domowego przewidziane jest siedem do jedenastu głośników.

Dolby Atmos zapewnia doświadczenie wielowymiarowego dźwięku z zapierającą dech detalicznością i klarownością. Onkyo jest jedną z pierwszych firm, która zaoferowała tę technologię swoim klientom.

Proponujemy Państwu najnowszy model amplitunera kina domowego Onkyo wyposażony w system Dolby Atmos: Onkyo TX-RZ 900.

Front wykonany z grubego aluminium, solidne, pozłacane gniazda głośnikowe, naszpikowany najwyższej klasy zaawansowaną elektroniką blok cyfrowy i wizyjny, to nie wszystko co oferuje ten amplituner. TX-RZ900 został stworzony by spróbować zakończyć spór między miłośnikami stereo i miłośnikami dźwięku przestrzennego, które z urządzeń: wzmacniacz stereo czy amplituner multikanałowy jest lepsze do dwukanałowego odtwarzania muzyki. TX-RZ 900 potrafi pogodzić wielu uczestników odwiecznej dyskusji. Ten amplituner gra w stereo tak dobrze jak zaawansowany wzmacniacz Hi-Fi.