Naim MUSO

Kompletny system all-in-one, zamknięty w niezwykłej formie, przeznaczony do odtwarzania dźwięku z plików audio, wraz z głośnikami. Dokładniej: odtwarzacz plików, przedwzmacniacz, sześć wzmacniaczy mocy (75 W każdy) i podłączone do nich, dwa trójdrożne zestawy głośnikowe.

 

MUSO pozwala odkryć na nowo zapisaną cyfrowo muzykę. W dodatku jest tak łatwy w obsłudze, że słuchając kolejnych utworów i ukochanych artystów łatwo się zapomnieć.

 

W urządzeniu tym połączono kilka elementów, które Naim doprowadził do perfekcji: streaming sygnału, jego wzmocnienie oraz technikę głośnikową. Procesowi projektowania MUSO towarzyszyły dokładnie te same rygory, co przy projektowaniu high-endowych systemów Naim. Jego projekt był przygotowany i przeanalizowany przez zespół projektowy Naim składający się z topowych inżynierów i jednocześnie doświadczonych melomanów. Aby Muso mógł nosić logo tej firmy musiał przejść najbardziej wyrafinowane testy i pomiary tak, aby jak każdy produkt Naim, zamieniać muzykę w niepowtarzalne przeżycie.