HEOS by Denon

Bezprzewodowy system multiroom.
Wypełnij każde pomieszczenie muzyką.
Uruchom, podłącz do WiFi i odtwarzaj.
To bardzo proste.

Zainstaluj darmową aplikację HEOS na tylu telefonach i tabletach, ilu zechcesz. Steruj muzyką w każdym pokoju z dowolnego urządzenia. Pogrupuj dwa lub więcej pomieszczeń razem, aby odtworzyć ten sam idealnie zsynchronizowany utwór w trybie party. Lub odtwarzaj różne utwory w każdym z pomieszczeń.

Dzięki HEOS masz wszystkie opcje, których potrzebujesz i dostęp, którego chcesz. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z takich źródeł jak Spotify, Deezer, Rhapsody, TIDAL, Napster, TuneIn, SoundCloud i Rdio. Dodatkowo słuchaj ścieżek bezpośrednio ze swojego telefonu, tabletu lub dysków USB i pamięci sieciowej.

Świetna jakość dźwięku to nie przypadek. Głośniki HEOS odtwarzają muzykę bardzo bliską oryginałowi. Zostały stworzone przez ekspertów z Denon, innowatorów dźwięku od ponad 100 lat. Każdy system HEOS składa się ze skrupulatnie zaprojektowanych elementów, które współgrają ze sobą i zapewniają jakość, której pożądają miłośnicy muzyki.

Konfiguracja? Zapomnij o skomplikowanych wskazówkach i technicznych szczegółach. To łatwe. Podłącz głośniki. Pobierz darmową aplikację. Połącz się ze swoją siecią. I wybierz ulubioną muzykę. To wszystko. Nie można już prościej!