Cambridge Audio

Seria CX

Sprzęt klasy hi-end serii CX to wynik tradycyjnej doskonałości produktów Cambridge Audio w sferze dźwięku hi-fi i kulminacja ponad 30 lat doświadczeń z cyfrowym dźwiękiem. Wyznaczając nowy standard w sferze hi-fi i kina domowego, seria CX oferuje precyzyjną, szczegółową wydajność dźwięku, która zapiera dech.

Seria CX wygląda tak samo dobrze, jak brzmi, przyciągając wzrok pięknymi, estetycznie „opływowymi” i unikalnie podciętymi podstawami. Wspaniały, kolorowy ekran i elegancki interfejs użytkownika na streamerze muzyki cyfrowej zapewniają intuicyjny dostęp do ulubionej muzyki, a nowa aplikacja na smartfon lub tablet z systemem iOS lub Android oferuje pełną kontrolę nad dźwiękiem.

Seria CX składa się z sześciu komponentów, każdy jest punktem odniesienia w swojej klasie i został zaprojektowany bez kompromisów. Brylantami serii są dwa odbiorniki audio-wideo, CXR120 i CXR200. Oferując wspaniałe doświadczenie w dziedzinie kina domowego najwyższej klasy, są one również sieciowymi urządzeniami strumieniowymi i potrafią dostarczać dźwięk, jakiego nie można było usłyszeć do tej pory.